• NEWSLETTER 05.2021

  Informujemy uprzejmie, że został ukończony budynek biurowy przy ul. Lubelskiej 8 w Krakowie. W obiekcie mieści się centrala firmy TK-BUD. Wyzwaniem projektowym była realizacja części socjalnej z basenem w podziemiu, ciekawostką jest także przeszklenie witryny frontowej jednolitą taflą szkła o wymiarach 8,40 x 3,15m. Jest to największe szklenie zamontowane w polsce, wykonane przez firmę AGC.

  Zobacz więcej
 • NEWSLETTER 09/2.2020

  W ubiegły wtorek pożegnaliśmy lato z udziałem w regatch architektów na Zalewie Zegrzyńskim.

  Zobacz więcej
 • NEWSLETTER 09.2020

  Szanowni Państwo. Jak co roku, podczas wakacji wizytowaliśmy nasze budowy. Tradycyjnie jak co roku wycieczka ta miała charakter rowerowy. Na początek podziwialiśmy wnętrza biurowe w zaprojektowanycm przez naszą pracownię budynku biurowym Fabryki Kart przy ul. Cieszyńskiej.

  Zobacz więcej
 • NEWSLETTER 02.2020

  Idzie Wiosna - Budujemy!

  Wczoraj pomiędzy spółką Tower Inwestycje i firmą Warbud została podpisana umowa na realizację zaprojektowanego przez nas budynku biurowo-usługowego przy ul. Oławskiej we Wrocławiu.

  Zobacz więcej
 • NEWSLETTER 10.2019

  100% BIM! i Centrum Szkoleniowe Comarch

  Zobacz więcej
 • NEWSLETTER 09.2019

  Ogólnopolskie Regaty Architektów 2019

  Zobacz więcej
 • NEWSLETTER 07.2019

  Coroczna wycieczka rowerowa szlakiem naszych projektów i realizacji.

  Zobacz więcej
 • NEWSLETTER 06.2019

  Budynek biurowy Imperial otrzymał wyróżnienie w prestiżowym konkursie NAGRODA ROKU SARP 2019.

  Zobacz więcej
 • NEWSLETTER 05.2019

  Budynek V.OFFICES przy Al. 29 listopada 20 w Krakowie uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Autorem koncepcji, projektu budowlanegi i projektu przetargowego jest biuro Iliard Architecture & Project Management. Nasza pracownia na zlecenie firmy WARBUD S.A. przygotowywała dokumentację wykonawczą. Biurowiec o łącznej powierzchni najmu 24 700m2 uzyskał certyfikację BREEAM OUTSTANDING.

  Zobacz więcej
 • NEWSLETTER 03.2019

  W centrum Wrocławia, vis-a-vis Galerii Dominikańskiej, rozpocznie się wkrótce budowa obiektu biurowo-usługowego, zaprojektowanego przez nas dla spółki Tower Inwestycje. Budynek o powierzchni około 12.000 m2 posiadać będzie 7 kondygnacji nadziemnych i 3 podziemne. Jego ukończenie przewidywane jest w 2021 roku.

  Zobacz więcej
 • NEWSLETTER 09.2018

  Firma COMARCH obchodziła jubileusz 25 lecia w swoim największym budynku SSE-7. Uroczystego otwarcia nowego budynku dokonali: Elżbieta Filipiak - przewodnicząca rady nadzorczej Comarch, Jerzy Muzyk - wice prezydent miasta Krakowa, Artur Jasiński - główny projektant oraz Janusz Filipiak - prezes zarządu Comarch

  Zobacz więcej
 • NEWSLETTER 03.2018

  Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że w plebiscycie wystawy Architekci Małopolski 2017 w kategorii Budynki Użyteczności Publicznej zaprojektowany przez naszą pracownię Budynek Imperial - otrzymał 1-sze miejsce.

  Zobacz więcej
 • NEWSLETTER 12.2017

  Szanowni Państwo, mija kolejny rok, kończą się prace budowlane przy trzech zaprojektowanych przez nas budynkach.

  Zobacz więcej
 • NEWSLETTER 07.2017

  W dniu 27.06.2017 miało miejsce oficjalne otwarcie budynku ABB AXIS oraz pierwszego etapu parku miejskiego "Superścieżka". Za prace projektowe przy skwerze Eilego odpowiedzialni byli Małgorzta Tujko z pracowni Land-Arch oraz Paweł Wieczorek. Firma Skanska poinformowała przy tej okazji, że budynek ABB AXIS otrzymał najwyższy proekologiczny certyfikat LEED Platinium.

  Zobacz więcej
 • NEWSLETTER 06.2017

  Jubileusz 15-lecia istnienia naszego biura obchodziliśmy na okolicznościowym wyjeździe studialnym do Holandii.

  Zobacz więcej
 • NEWSLETTER 04.2017

  Nasza praca uzyskała wyróznienie honorowe w konkursie na projekt kampusu Akademii Muzycznej w Krakowie! Laureatem konkursu została pracowania Gehry Partners LLP z Los Angeles.

  Zobacz więcej
 • NEWSLETTER 12.2016

  Uzyskaliśmy pozwolenie na budowę dla adaptacji zabytkowego budynku drukarni przy ul. Cieszyńskiej na cele Biurowe.

  Zobacz więcej
 • NEWSLETTER 11.2016

  Została wydana decyzja o pozwoleniu na budowę dla kolejnego, zaprojektowanego przez nas budynku biurowego w Krakowie. Obiekt o powierzchni ok. 5000 m² stanie na narożniku ulic Wadowickiej i Rzemieślniczej

  Zobacz więcej
 • NEWSLETTER 04.2016

  Wiecha nad budynkiem AXIS! Skanska SA zakończyła budowę stanu surowego budynku biurowego AXIS przy Rondzie Mogilskim w Krakowie. Obiekt został w całosci wynajęty przez szwajcarsko-szwedzki koncern ABB.

  Zobacz więcej
 • NEWSLETTER 12.2015

  W grudniu 2015 r. została zakończona budowa "Osiedla FI", powstałego według projektu konsorcjum "22 Architekci" i naszego biura. Tworzy je pięć budynków (500 mieszkań) zlokalizowanych na krakowskiem Podgórzu, pomiędzy ulicami Rzemieśliniczą i Szafrana.

  Zobacz więcej
 • NEWSLETTER 11.2015

  Nowy budynek biurowy SSE7 powstanie na terenie specjalnej strefy ekonomicznej w Krakowie, w obrębie kampusu firmy Comarch. Reprezentacyjny obiekt liczy blisko 20.000m² pow. użytkowej. Należy do A-klasowych budynków biurowych najnowszej generacji. Został zaprojektowany zgodnie z zasadami zrównowaonego rozwoju i podlegać będzie certyfikacji BREEAM. Rozpoczęcie prac budowlanych nastąpi w marcu 2016 roku.

  Zobacz więcej
 • NEWSLETTER 06.2015

  W corocznym plebiscycie "Ranking Inwestycji Deweloperskich" tytuł "Inwestycji roku 2015" otrzymało "Osiedle FI" zlokalizowane przy ul. Rzemieślniczej/Szafrna w Krakowie. Jurorzy po raz trzeci przyznali ten tytuł, a nagrodzona realizacja powstała we współpracy konsorcjum pracowni Artur Jasiński i Wspólnicy oraz 22 Architekci.

  Zobacz więcej
 • NEWSLETTER 05.2015

  5 maja na krakowskim Rynku Głównym otwarto wystawę "Małopolska - Architektura Współczesna / Contemporary Architecture". Wśród prezentowanych obiektów znalazły się trzy projektowane przez naszą pracownię budynki biurowe: Park Technologiczny Brainville, Zespół Biurowy B4B oraz budynek AXIS.

  Zobacz więcej
 • NEWSLETTER 02.2015

  Informujemy, że zostało wydane pozwolenie na budowę dla zaprojektowanego przez nas budynku biurowego Principio, położonego przy al. Armii Krajowej 25. W nowoczesnym A-klasowym budynku znajdzie się ponad 10.000m² powierzchni biurowej. Inwestorem jest firma Acar Developer, należąca do grupy Zasada.

  Zobacz więcej
 • NEWSLETTER 12.2014

  Informujemy, że projekt Parku Technologicznego Brainville w Nowym Sączu otrzymał wyróżnienie w konkursie SARP Polski Cement w Architekturze za najlepszą realizację 2013 roku z użyciem technologii żelbetowej.

  Zobacz więcej
 • NEWSLETTER 11.2014

  Rozpoczęła się budowa zaprojektowanego przez nas biurowca AXIS. Liczący ponad 20.000m² obiekt zlokalizowany jest przy Rondzie Mogilskim w Krakowie. Budynek posiada precertyfikację LEED GOLD, inwestorem jest firma Skanska Property Poland.

  Zobacz więcej
 • NEWSLETTER 07.2014

  Z przyjemnością informujemy, że projekt zespołu budynków biurowych Bonarka 4 Business, którego inwestorem był Trigranit Development Polska, zdobył kolejne dwie nagrody:

  The International Property Award 2014 w Londynie, w kategorii "Office Architecture"

  Nagrodę w konkursie "Kraków - mój dom" organizowanym przez Urząd Miasta Krakowa i redakcję Dziennika Polskiego w kategorii "Przestrzeń Publiczna".

  Zobacz więcej
 • NEWSLETTER 05.2014

  Informujemy, że zostało otwarte Centrum Handlowo-Usługowe Galeria Amber w Kaliszu. Nasze biuro, na zlecenie firmy Echo Investment, opracowało dla tej inwestycji pełnobranżową dokumentację wraz z projektem wnętrz. Centrum ma powierzchnię całkowitą ponad 90.000m².

  Zobacz więcej
 • NEWSLETTER 12.2013

  Drodzy Państwo!

  Mamy przyjemność zawiadomić, że zakończone zostały dwie projektowane przez nas inwestycje:

  Park Technologiczny Brainville w Nowym Sączu

  Zespół budynków biurowych Bonarka 4 Business w Krakowie

  Zobacz więcej
 • NEWSLETTER 12.2012

  Z przyjemnością zawiadamiany, że z okazji 10-lecia działalności pracowni Artur Jasiński i Współnicy Biuro Architektoniczne ukazał się album dokumentujący wybrane projekty i realizacje z lat 2002-2012.

  Zobacz więcej
 • NEWSLETTER 11.2012

  Miło nam poinformować, że w kolejnym, trzecim już konkursie na Budynek Ambasady RP w Berlinie, projekt konsorcjum Artur Jasiński i Wspólnicy Biuro Architektoniczne i Atelier Loegler otrzymał wyróżnienie.

  Zobacz więcej
 • NEWSLETTER 08.2012

  Z przyjemnością informujemy, że projektowany przez nas zespół Bonarka 4 Business otrzymał nagrodę w konkursie artURBANICA, który promuje ogólnodostępną przestrzeń publiczną wysokiej jakości.

  Zobacz więcej
 • NEWSLETTER 04.2012

  W kwietniu br. rozpoczęła się budowa galerii "Amber" w Kaliszu. Obiekt o powierzchni 88.000m² zawierał będzie m.in. 7 salowe kino, inwestorem jest Echo Investment S.A. a projekt wstępny opracował firma Bose Interntional Planing and Architecture. Nasza firma opracowała projekt budowlany, przetargowy i dokumentację wykonawczą.

  Zobacz więcej
 • NEWSLETTER 01.2012

  II nagroda w konkursie na projekt budynku Ambasady RP w Berlinie!

  Zobacz więcej
 • NEWSLETTER 12.2011

  Nagroda "Kryształowa Cegła" dla Budynku Sądu Rejonowego Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku

  Zobacz więcej
 • NEWSLETTER 07.2011

  W lipcu br. został otwarty I etap zaprojektowanego przez nas zespołu biurowego Bonarka 4 Business. W kompleksie mieści się ok. 15.000m² nowoczesnej powierzchni biurowej. 300 stanowisk parkingowych w garażach podziemnych i Fitness Center Pure, a także rozległa przestrzeń publiczna z elementami małej architektury.

  Zobacz więcej
 • NEWSLETTER 05.2011

  Nasza pracownia otrzymała wyróżnienie honorowe w konkursie na opracowanie koncepcji architektoniczno-przestrzennej dla siedziby Sądu Rejonowego w Siedlcach.

  Zobacz więcej
 • NEWSLETTER 02.2011

  W styczniu oddano do użytku budynek Sądu Rejonowego w Lublinie Oddział w Świdniku.

  Zobacz więcej
 • NEWSLETTER 11.2010

  II nagoda w konkursie na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zakładu termicznego przetwarzania odpadów komunalnych przy ul. J. Giedroycia.

  Zobacz więcej