Powrót

PROJEKTY I REALIZACJE 2002-2012

„Artur Jasiński i Wspólnicy Biuro Architektoniczne: Projekty i realizacje 2002-2012” (red.) – Monografia, Wydawnictwo Grey, Kraków 2012 

Każdy projekt to wyzwanie i nowa przygoda. Nie jesteśmy wyznawcami określonego stylu – w każdym projekcie poszukujemy odpowiedzi na kolejne pytania. Drogowskazami są dla nas program i kontekst. Analizując zawarte w nich informacje staramy się odnajdywać proste rozwiązania skomplikowanych problemów.

Najważniejszym punktem odniesienia naszych poszukiwań twórczych jest miasto Kraków – miejsce, które określa naszą tożsamość, gdzie czas przeszły przenika się z przyszłością. Chcielibyśmy, aby nasze projekty były takie jak nasze miasto: złożone w swojej prostocie, trwałe, użyteczne i piękne.

Projektowanie to skomplikowany proces, w którym w grę wchodzą duże środki finansowe powierzane nam przez naszych Klientów, dlatego do każdego zadania podchodzimy w profesjonalny i odpowiedzialny sposób. Dysponujemy wiedzą, doświadczeniem i środkami technicznymi, które umożliwiają realizację nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć.

Zobacz więcej